SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 295 000 €
(8 750 € / m²)
Prodaja
3
1
148 m²
CALLE SANT DOMINGO, Palma

spalnica3
površina148 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Tento elegantní apartmán se nachází v centrální a dobře dostupné části Palmy a představuje vynikající příležitost k bydlení v samotném srdci hlavního ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Naravna svetlobaOpremljenoPo prenoviLočena kuhinjaLeseni podVisoki stropi

opremljeno
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

CALLE SANT DOMINGO, Palma
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Palma de Mallorca

Podobni oglasi