SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 590 000 €
(15 146 € / m²)
Prodaja
3
1
171 m²
Carrer del Carme, Palma

spalnica3
površina171 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Nachází se v srdci starého města Palma de Mallorca, tento exkluzivní nově postavený duplexový penthouse s přímým přístupem výtahem kombinuje historick...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorLočeni wcKaminKuhinjski aparatiLeseni tramoviPo prenoviNaravna svetlobaModeren slog

Ostalo
Starost oglasa: 266 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Carrer del Carme, Palma
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Palma de Mallorca

Podobni oglasi