SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 225 000 €
(11 557 € / m²)
Prodaja
2
1
106 m²
LUGAR SON BUIT, Palma

spalnica2
površina106 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Tento nově postavený mezonetový penthouse v budově s pouhými 6 jednotkami nabízí moderní středomořský design a nejvyšší kvality, které zajišťují pohod...

Ostalo
Starost oglasa: 263 dni
Posodobljeno: 263 dni

Lokacija

LUGAR SON BUIT, Palma
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Palma de Mallorca

Podobni oglasi