SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
425 000 €
(7 456 € / m²)
Prodaja
1
1
57 m²
Carrer del Sindicat, Palma

spalnica1
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese charmante Wohnung wurde kürzlich renoviert und wird voll möbliert verkauft.
Die Wohnung befindet sich im 2. Stock eines historischen Gebäudes oh...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Francoski balkonTerasaPo prenoviOpremljenoOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiPametne napraveRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 269 dni
Posodobljeno: 242 dni

Lokacija

Carrer del Sindicat, Palma
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FIRST MALLORCA

Podobni oglasi