SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
305 000 €
(3 506 € / m²)
Prodaja
2
2+
87 m²
CALLE ROBERT GRAVES, Palma

spalnica2
površina87 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Wohnung zu verkaufen in Palma De Mallorca, mit 87 m2, 2 schlafzimmer und 2 badezimmer, Abstellraum und Aufzug.

Ostalo
Starost oglasa: 399 dni
Posodobljeno: 398 dni

Lokacija

CALLE ROBERT GRAVES, Palma
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nappo Real Estate

Podobni oglasi