SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
123 000 €
(2 050 € / m²)
Prodaja
1
1
60 m²
AVENIDA CONSTITUCIO, Palma de Gandía

spalnica1
površina60 m²
kopalnice1

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

AVENIDA CONSTITUCIO, Palma de Gandía
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Inmobiliaria Mara Cabrera

Inmobiliaria Mara Cabrera

Podobni oglasi