SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
199 800 €
(2 896 € / m²)
Prodaja
2
1
69 m²
Calle Nável, Orihuela

spalnica2
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Completely refurbished in 2026, this stunning modern apartment has been fully renovated to the highest standard, with absolutely everything brand new ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorPo prenoviVarovanjePametne napraveOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Calle Nável, Orihuela
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi