SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
245 000 €
(2 579 € / m²)
Prodaja
3
1
95 m²
Avenida del Mar, Orihuela

spalnica3
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjepo prenovi
kletNe
terasaDa

Opis

Jen pár kroků od moře, v jedné z nejoblíbenějších částí jižní Costa Blancy, se nachází apartmán, který dokonale spojuje pohodlí středomořského života,...

opremljeno
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Avenida del Mar, Orihuela

Infrastruktura in storitve v okolici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Podobni oglasi