SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
154 900 €
(2 122 € / m²)
Prodaja
2
1
73 m²
Castillo del Río, Orihuela

spalnica2
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A magnificent opportunity has arisen to purchase an exclusive penthouse situated in the prestigious Lomas de Cabo Roig area, one of the most sought-af...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Castillo del Río, Orihuela
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi