SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
185 000 €
(4 512 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Calle Arcoíris, Orihuela

spalnica2
površina41 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover this charming ground floor apartment located in the private gated community of Sol de Mar, a peaceful and well-maintained residential complex...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Calle Arcoíris, Orihuela
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Mediterranean Homes

Podobni oglasi