SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
205 000 €
(3 306 € / m²)
Prodaja
2
1
62 m²
Calle Poniente, Orihuela

spalnica2
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to this charming apartment in the sought-after Buenavista complex in Cabo Roig, Alicante ideally located just a short stroll from the beautifu...

Ostalo
Starost oglasa: 19 dni
Posodobljeno: 19 dni

Lokacija

Calle Poniente, Orihuela
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi