SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
235 000 €
(3 357 € / m²)
Prodaja
2
1
70 m²
AVENIDA MAR (EL)-PUNTA PRIMA, Orihuela

spalnica2
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

New on the market, this fully renovated corner penthouse in Punta Prima offers a rare opportunity to own a top-floor property with truly exceptional p...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledNaravna svetlobaVisoki stropiPo prenoviKuhinjski aparatiPralni strojVarovanjePloščiceNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 30 dni
Posodobljeno: 21 dni

Lokacija

AVENIDA MAR (EL)-PUNTA PRIMA, Orihuela
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi