SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
275 000 €
(3 313 € / m²)
Prodaja
3
1
83 m²
Calle Tramontana, Orihuela

spalnica3
površina83 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Moderní apartmán se 2 ložnicemi v Los DolsesObjevte tento krásně prezentovaný apartmán ve druhém patře ve vyhledávané oblasti Los Dolses, který nabízí...

Neopremljen
Starost oglasa: 147 dni
Posodobljeno: 140 dni

Lokacija

Calle Tramontana, Orihuela
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi