SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
280 500 €
(2 597 € / m²)
Prodaja
3
2+
108 m²
calle Calderón de la Barca, Orihuela

spalnica3
površina108 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

GROUND FLOOR FLAT IN LUXURY RESIDENTIAL COMPLEX NEXT TO THE SEA Imagine a place where the sea and nature become the protagonists of an incredible stor...

Ostalo
Starost oglasa: 214 dni
Posodobljeno: 171 dni

Lokacija

calle Calderón de la Barca, Orihuela
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NGJ Group Estates S.L.

Podobni oglasi