SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
280 000 €
(3 043 € / m²)
Prodaja
2
2+
92 m²
AVENIDA GAUDI (DE), Oliva

spalnica2
površina92 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Apartament amb terrassa a només 225 metres de la platja, amb garatge ampli i traster. Carrer Gaudí a Oliva Nova. Una casa situada a Residencial Keops ...

Ostalo
Starost oglasa: 62 dni
Posodobljeno: 62 dni

Lokacija

AVENIDA GAUDI (DE), Oliva
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

casasdediez.com

Podobni oglasi