SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 080 000 €
(4 481 € / m²)
Prodaja
3
2+
241 m²
Ojén

spalnica3
površina241 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Magnificent opportunity to acquire two penthouses together. after a refurbishment carried out in 2020, the penthouse consists of two separate living r...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Ojén
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi