SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
109 980 €
(1 146 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
96 m²
Avenida de la Constitución, Novelda

spalnicaatypical
površina96 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

¿Buscas luz, amplitud y tenerlo todo a un paso? Este magnífico piso de 3 habitaciones en Novelda es la oportunidad que esperabas. Gracias a su ubicaci...

Ostalo
Starost oglasa: 72 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Avenida de la Constitución, Novelda
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Manuel CEREZO

Podobni oglasi