SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
829 900 €
(1 895 € / m²)
Prodaja
5
2+
438 m²
Calle de la Constitución, Navalcarnero

spalnica5
površina438 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Sky Real Estate presenta una oportunidad única en Navalcarnero

En Sky Real Estate sabemos que encontrar un hogar especial no es cuestión de suerte, s...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Calle de la Constitución, Navalcarnero
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Sky Real Estate Inmobiliaria

Podobni oglasi