SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
405 600 €
(2 939 € / m²)
Prodaja
3
2+
138 m²
Carrer de la Séquia, Mutxamel

spalnica3
površina138 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

This exceptional new-build project is situated on the highest point of the prestigious Bonalba area, offering stunning panoramic views over the golf c...

Ostalo
Starost oglasa: 19 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Carrer de la Séquia, Mutxamel
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lucas Fox Alicante

Podobni oglasi