SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
78 000 €
(1 733 € / m²)
Prodaja
1
1
45 m²
Calle Carmen, Murcia

spalnica1
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in the tranquil locality of Jerónimo and Avileses, this residential complex offers a selection of exclusive apartments designed to provide max...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Calle Carmen, Murcia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi