SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
269 000 €
(2 381 € / m²)
Prodaja
3
2+
113 m²
CALLE AMAPOLAS (LAS), Monforte del Cid

spalnica3
površina113 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NEW BUILD RESIDENTIAL COMPLEX IN ALENDA GOLF, ALICANTE New Build private development of beautiful 2 and 3 bedrooms apartments with large terraces ove...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

CALLE AMAPOLAS (LAS), Monforte del Cid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi