SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
265 000 €
(2 760 € / m²)
Prodaja
1
1
96 m²
Calle Pizarra, Mijas

spalnica1
površina96 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to Biznaga, the innovative and sustainable collection of homes presented by Century21 Infinity, in Las Lagunas de Mijas. This unique project o...

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 492 dni

Lokacija

Calle Pizarra, Mijas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Infinity

Podobni oglasi