Seznam ponudb
30
30
30
185 800 €
(3 378 € / m²)
Prodaja
2
2+
55 m²
Paseo Clara Campoamor, Mijas
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
55 m²
kopalnice
2+
¡Nueva promoción de obra nueva!
Viviendas en altura de 1, 2 y 3 dormitorios con plaza de garaje y trastero incluido en Urbanización privada.
Diferent...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Terasa
Leseni pod
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
494 dni
Posodobljeno:
493 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Paseo Clara Campoamor, Mijas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
CENTURY 21 Gold
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
CENTURY 21 Gold
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi