SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
465 000 €
(4 387 € / m²)
Prodaja
4
2+
106 m²
Calle Benaoján, Mijas

spalnica4
površina106 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق جولف عالية الجودة مطلة على البحر والجبال في ميخاس
يقع المشروع في بلدية ميخاس ، إحدى أهم البلديات في كوستا ديل سول. تقع المنطقة بين فوينخيرولا ومار...

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Calle Benaoján, Mijas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi