SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
979 000 €
(6 570 € / m²)
Prodaja
5
1
149 m²
Calle Benaoján, Mijas

spalnica5
površina149 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

PRÁVĚ NA TRHU. LUXUSNÍ ROHOVÝ BYT SE 4 LOŽNICEMI A 3 KOUPELNAMI. 959 000 €. LA CALA DE MIJAS. PARKOVÁNÍ A ÚLOŽNÉ PROSTORY. KOMPLETNĚ ZAŘÍZENÝ.
PŘEDSTA...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaKuhinjski aparatiOpremljenoOdprt bivalni prostorKadTuš kabinaLočeni wcLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slogRazgled

Neopremljen
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Calle Benaoján, Mijas

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi