SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
580 000 €
(5 979 € / m²)
Prodaja
3
2+
97 m²
Calle Aralia, Mijas

spalnica3
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Brand new complex situated in the picturesque location of Mijas, Spain. Boasting a limited number of 36 apartments, the complex ensures optimal privac...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Calle Aralia, Mijas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Fine & Country Marbella, Costa del Sol.

Podobni oglasi