SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 300 000 €
(10 833 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
Calle Marbella, Mijas

spalnica3
površina120 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Discover an exclusive collection of luxury 1, 2 and 3-bedroom apartments and penthouses set within one of the Costa del Sol’s most desirable resort-st...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Calle Marbella, Mijas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mosaic Realty

MosaicRealty

Podobni oglasi