SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
467 200 €
(4 171 € / m²)
Prodaja
4
1
112 m²
Calle Aralia, Mijas

spalnica4
površina112 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

V srdci Las Lagunas de Mijas se nachází komorní rezidenční projekt 24 bytů navržených pro pohodlný středomořský život a zároveň vynikající investici d...

Neopremljen
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Calle Aralia, Mijas

Infrastruktura in storitve v okolici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Podobni oglasi