SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
510 000 €
(4 359 € / m²)
Prodaja
3
2+
117 m²
Calle Barrientos de Cala Golf, Mijas

spalnica3
površina117 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Discover a modern collection of stylish apartments and penthouses nestled within the rolling landscapes of Mijas Golf Valley on the Costa del Sol. Des...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Calle Barrientos de Cala Golf, Mijas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mosaic Realty

MosaicRealty

Podobni oglasi