SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
582 000 €
(6 467 € / m²)
Prodaja
4
2+
90 m²
Calle Benaoján, Mijas

spalnica4
površina90 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق مصممة بأناقة للبيع في لا كالا دي ميخاس
تتميز الشقق بتصميمات مفتوحة تعكس مفهومًا معماريًا عصريًا وبسيطًا، مما يسمح بدخول أكبر قدر من الضوء الطبيعي ...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Calle Benaoján, Mijas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Spain Homes

Podobni oglasi