Seznam ponudb
9
9
9
995 000 €
(6 180 € / m²)
Prodaja
5
2+
161 m²
AVENIDA ANDALUCIA, Mijas
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
5
površina
161 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
This superb Costa del Sol property is the gateway to an extraordinary lifestyle.
Lakün is an immersion into the sophistication of the Costa del Sol t...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Dvigalo
Klimatizacija
Vrt
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Terasa
Razgled
Odprt bivalni prostor
Naravna svetloba
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
15 dni
Posodobljeno:
15 dni
Prijavi oglas
Lokacija
AVENIDA ANDALUCIA, Mijas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.