SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
595 500 €
(2 695 € / m²)
Prodaja
2
2+
221 m²
Calle Benaoján, Mijas

spalnica2
površina221 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxury duplex penthouse with 3 terraces, private solarium and mountain views on the Costa del Sol Spectacular fully renovated duplex penthouse, locate...

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Calle Benaoján, Mijas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi