SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
345 000 €
(4 539 € / m²)
Prodaja
1
1
76 m²
Calle Mar de Alborán, Mijas

spalnica1
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxury New Build Apartments with Sea Views in Las Lagunas de Mijas Exclusive Residential Development on the Costa del Sol Located in the final phase ...

Ostalo
Starost oglasa: 61 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Calle Mar de Alborán, Mijas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi