SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
450 000 €
(5 114 € / m²)
Prodaja
2
2+
88 m²
Calle Solana de Cala Golf, Mijas

spalnica2
površina88 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NEW BUILD RESIDENTIAL COMPLEX AT LA CALA GOLF RESORT, MIJAS New Build residential complex of apartments and penthouses at the La Cala Golf Resort. T...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Calle Solana de Cala Golf, Mijas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi