SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
345 000 €
(3 670 € / m²)
Prodaja
3
1
94 m²
Calle Clavel, Mijas

spalnica3
površina94 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق في مجمع اجتماعي في ميخاس ضمن بيئة طبيعية وسط الخضرة
تقع الشقق في مجمع سكني في ميخاس ، ملقة. ميخاس هي واحدة من أكثر أماكن المعيشة شعبية في منطقة كو...

Ostalo
Starost oglasa: 422 dni
Posodobljeno: 122 dni

Lokacija

Calle Clavel, Mijas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi