SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 250 000 €
(4 417 € / m²)
Prodaja
3
2+
283 m²
Lomas del Virrei, Marbella

spalnica3
površina283 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartmentin Marbella with 3 bedrooms, 3 bathrooms, 3 en suite bathrooms and with orientation south/east, with communal swimming pool, private garage ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Lomas del Virrei, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi