SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
649 000 €
(3 452 € / m²)
Prodaja
2
2+
188 m²
Calle 19, Marbella

spalnica2
površina188 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excellent apartment located in the exclusive area of Guadalmina Alta, one of the most sought-after residential areas on the Costa del Sol, surrounded ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Calle 19, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

340 HOMES

340 HOMES

Podobni oglasi