SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
789 000 €
(5 844 € / m²)
Prodaja
4
1
135 m²
Arroyo de Pepina Sur, Marbella

spalnica4
površina135 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Super moderní apartmán s nejvyššími standardy a bezkonkurenční polohou v plážové oblasti San Pedro de Alcántara.
Nachází se pouhých 10 minut chůze od ...

Neopremljen
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Arroyo de Pepina Sur, Marbella

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi