SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 450 000 €
(16 333 € / m²)
Prodaja
3
2+
150 m²
Calle de los Cipreses, Marbella

spalnica3
površina150 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Located on Marbella's eastern coast, this residence is situated within a secure, gated community that provides direct access to the beach. The propert...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledOdprt bivalni prostorKadKaminPo prenoviNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Calle de los Cipreses, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Fine & Country Marbella, Costa del Sol.

Podobni oglasi