SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 150 770 €
(7 330 € / m²)
Prodaja
2
2+
157 m²
PARAJE POLIGONO 02, Marbella

spalnica2
površina157 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Exclusive new development near Marbella's Golden Mile offers a refined collection of luxury residences, including 2- and 3-bedroom apartments, penthou...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorVarovanje

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

PARAJE POLIGONO 02, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Fine & Country Marbella, Costa del Sol.

Podobni oglasi