SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 695 000 €
(15 578 € / m²)
Prodaja
3
2+
173 m²
Avenida Calderón de la Barca, Marbella

spalnica3
površina173 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

This fully renovated penthouse showcases a refined blend of modern design and Mediterranean warmth, where clean architectural lines, double-height cei...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorTuš kabinaNaravna svetlobaVisoki stropiPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Avenida Calderón de la Barca, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Fine & Country Marbella, Costa del Sol.

Podobni oglasi