SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 750 000 €
(17 516 € / m²)
Prodaja
3
2+
157 m²
Calle Monte Verde, Marbella

spalnica3
površina157 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

This exceptional duplex penthouse in Monte Paraiso has been meticulously refurbished by Oak Estates to the highest standards. The interiors combine co...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorNaravna svetlobaRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Calle Monte Verde, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Fine & Country Marbella, Costa del Sol.

Podobni oglasi