SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 500 000 €
(11 475 € / m²)
Prodaja
4
2+
305 m²
Calle Osa Mayor, Marbella

spalnica4
površina305 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Nestled within an exclusive gated community in the heart of the Golf Valley, this newly renovated penthouse in Nueva Andalucía offers a harmonious ble...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledOdprt bivalni prostorLočeni wcLeseni podPloščicePo prenoviNaravna svetlobaOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Calle Osa Mayor, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Fine & Country Marbella, Costa del Sol.

Podobni oglasi