SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 695 000 €
(7 533 € / m²)
Prodaja
3
2+
225 m²
Avenida de Picasso, Marbella

spalnica3
površina225 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

An elegant blend of contemporary design and Andalusian charm defines this fully refurbished penthouse in the heart of Marbella Centre. Every detail ha...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Avenida de Picasso, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Fine & Country Marbella, Costa del Sol.

Podobni oglasi