SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
899 000 €
(1 008 € / m²)
Prodaja
2
2+
892 m²
Calle del Califa, Marbella

spalnica2
površina892 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

An exceptional new residential development in Nueva Andalucía offering elegant contemporary apartments with premium resort-style amenities and a prime...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Calle del Califa, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mosaic Realty

MosaicRealty

Podobni oglasi