SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
390 000 €
(4 063 € / m²)
Prodaja
2
2+
96 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

spalnica2
površina96 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in one of the most sought-after areas of Nagüeles, in Marbella’s Golden Mile, this 96 m2 property offers space, privacy, and a prime location....

Ostalo
Starost oglasa: 22 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Plaza de los Naranjos, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi