SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 350 000 €
(6 683 € / m²)
Prodaja
4
2+
202 m²
Alameda de las Brisas, Marbella

spalnica4
površina202 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover this elegant apartment located in one of the most sought-after areas of Bahía de Marbella, within the charming Pueblo Mediterráneo residentia...

Ostalo
Starost oglasa: 23 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Alameda de las Brisas, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi