SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 695 000 €
(4 461 € / m²)
Prodaja
2
2+
380 m²
Calle Paris, Marbella

spalnica2
površina380 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

This elegant duplex penthouse, situated in Alzambra Vasari—one of the most privileged locations next to the roundabout leading to Puerto Banús—redefin...

Ostalo
Starost oglasa: 21 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Calle Paris, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lucas Fox Marbella

Podobni oglasi