SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
870 000 €
(4 462 € / m²)
Prodaja
3
2+
195 m²
Calle Virgen de Loreto, Marbella

spalnica3
površina195 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This stunning duplex apartment spans two levels with a total interior space of 177.11 m².

The ground floor features a spacious open-plan living-dini...

Ostalo
Starost oglasa: 20 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Calle Virgen de Loreto, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lucas Fox Marbella

Podobni oglasi