SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 314 000 €
(3 504 € / m²)
Prodaja
4
2+
375 m²
Calle Orellana, Marbella

spalnica4
površina375 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Entdecken Sie dieses neu veröffentlichte Off-Plan-Komplex in der begehrten Gegend von Nueva Andalucía, das mit avantgardistischer Architektur und in e...

Ostalo
Starost oglasa: 30 dni
Posodobljeno: 30 dni

Lokacija

Calle Orellana, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alcantara & Good

Podobni oglasi